2005-12-02

Drobná drzost

Zdá se, že po dvou týdnech pracovního stresu se zase můžu věnovat méně důležitým, ale zato zábavnějším věcem. Třeba kritizování. =)

A abych se dostal do tempa postupně, tak začnu zapomenutou poznámkou týkající se rozhovoru s Ivou F. v listopadovém Filteru.

---
Ono to tak funguje i u české pobočky EMI, kde má Libor Lisý na labelu Escape tu svoji partičku kapel jako Kryštof, Priessnitz, Here, EOST...

Je to tak. Zdá se mi, že je tu prostě všechno úplně v klidu. I když jsem měla smlouvu na čtyři desky, tak teď plánuju přestoupit právě do Čech na Escape.

Proboha proč?! Sen poloviny českých muzkantů je vydávat venku!

Já nevím, asi jsem úplně blbá nebo co. Mně to říkají všichni, že se takhle zblázním a všechno je mi jedno. Ale prostě to tak nemám.

---

Taky se nedivím, že se všichni diví, protože v Escape sice asi funguje rodinná atmosféra, ale naopak tam už několik měsíců (nebo spíše let? =) nefunguje web. Co jsem zaslechl, tak se "pracuje na novém", ale snad by neměl být až tak velký problém alespoň opravit ty vadné linky.

Label samozřejmě nestojí na kvalitě webu, ale jak funguje label uvnitř se zvenku těžko hodnotí a navenek to tedy rozhodně není žádná sláva.
Okomentovat