2005-12-05

Prej že rejže

Toulám se takhle servery českých periodik a zabloudím i na web časopisu Týden. Ale co to?! Nekrolog mrtvého hudebníka z klávesnice Jana Rejžka? Už zase?!
Já tedy Týden příliš podrobně nečtu, ale mám takový dojem, že tohle je snad třetí Rejžkův hudební nekrolog v řadě. To zavedli pravidelnou rubriku? A o čem bude Jan R. psát, pokud zrovna nikdo neumře? Nebo už mají v redakci v záloze nějaké opatření, aby se série nepřetrhla...? =)

No, nerozumím tomu.
Já neznám ani ty mrtvé hudebníky, ani jejich živé fanoušky, takže asi nejsem schopen posoudit jejich význam, ale opravdu se mi nezdá, že by mezi čtenáři Týdne bylo tolik lidí, kteří si ty články přečtou.
Tak pro koho to vlastně Rejžek píše? A dívá se ještě někdy dopředu nebo ho zajímají už jen bývali spolupracovníci STB (který máme rok po revoluci?) a mrtví rockeři? A byl Jan Rejžek v kině na Corpse Bride? =) A proč vlastně píšu o Janu Rejžkovi?

Samé otázky. Otázky, na které neznám odpovědi. =)

3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

jasne, pise jeden nekrolog za druhym ale mne to pripadne jako rubrika co do tydne patri - navic vetsinou pise o nekom o kom nikdo z nas predtim neslysel, ale kdo sveho casu opravdu neco znamenal... vidim to jako opak bulvarizace a beru to jako osvetu... last but not least, rejzek je neskutecne cool...

Vít Čondák řekl(a)...

Tak mi se v souvislosti s Rejžkem vybavují různá slova a ani jedno z nich není "cool", ale dejme tomu. =)
Osvěta je obecně určitě chvályhodná, ale tohle mi připadá jako článek pro příliš úzký okruh lidí - tedy na to, abych to dal do časopisu, který nepíše jen o hudbě a měl by mít dost široký záběr. Bude někoho za třicet let zajímat třeba článek Jana Baluška u příležitosti úmrtí bubeníka Coldplay?
Navíc je typické, že ten článek o těch starých pardálech vždycky vznikne až v době, kdy jsou po smrti a už nic nového neudělají. To je záživné jak hodina dějepisu.
Ale samozřejmě pořád je možné, že od doby, co Rejžek s tou rubrikou začal, tak náklad Týdne stoupnul o 10% a redakce je zahlcena dopisy vdečných nekro-čtenářů...? =)
Asi to za nás bude muset rozhodnout spíš čas a šéfredaktor Týdne.

Anonymní řekl(a)...

情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,A片,A片,情色,A片,A片,情色,A片,A片,情趣用品,A片,情趣用品,A片,情趣用品,a片,情趣用品

A片,A片,AV女優,色情,成人,做愛,情色,AIO,視訊聊天室,SEX,聊天室,自拍,AV,情色,成人,情色,aio,sex,成人,情色

免費A片,美女視訊,情色交友,免費AV,色情網站,辣妹視訊,美女交友,色情影片,成人影片,成人網站,H漫,18成人,成人圖片,成人漫畫,情色網,日本A片,免費A片下載,性愛

情色文學,色情A片,A片下載,色情遊戲,色情影片,色情聊天室,情色電影,免費視訊,免費視訊聊天,免費視訊聊天室,一葉情貼圖片區,情色視訊,免費成人影片,視訊交友,視訊聊天,言情小說,愛情小說,AV片,A漫,AVDVD,情色論壇,視訊美女,AV成人網,成人交友,成人電影,成人貼圖,成人小說,成人文章,成人圖片區,成人遊戲,愛情公寓,情色貼圖,色情小說,情色小說,成人論壇


情色文學,色情小說,情色小說,色情,寄情築園小遊戲,情色電影,aio,av女優,AV,免費A片,日本a片,美女視訊,辣妹視訊,聊天室,美女交友,成人光碟

A片,A片,A片下載,做愛,成人電影,.18成人,日本A片,情色小說,情色電影,成人影城,自拍,情色論壇,成人論壇,情色貼圖,情色,免費A片,成人,成人網站,成人圖片,AV女優,成人光碟,色情,色情影片,免費A片下載,SEX,AV,色情網站,本土自拍,性愛,成人影片,情色文學,成人文章,成人圖片區,成人貼圖