2008-06-12

Jugoslávie v kostce

Protože už pár dní běží Euro, tak hudba momentálně trochu ustoupila do pozadí, ale ona si cestičku najde:

Trenér chorvatských fotbalistů Slaven Bilič se postavil proti kritice hudby, kterou v šatně pouští hráčům. Bývalý reprezentant byl kritizován za výběr ultranacionalistické kapely Thompson, která ve svých písních podle mnohých oslavuje fašistický režim, jenž v Chorvatsku vládl za druhé světové války.

"Je to pěkná písnička, která je o tom, jak je naše země krásná," řekl Bilič na adresu písně "Lijepa li si" - Jsi překrásné (Chorvatsko), kterou fotbalistům pustil po výhře 1:0 v úvodním duelu skupiny B nad Rakouskem. "Navíc to ani nebylo moje cédéčko, ale brankáře Stipeho Pletikosy," dodal kouč, sám nadšený rocker a kytarista kapely Rawbau, se kterou nahrál pro národní tým hymnu pro Euro.

Thompson patří v Chorvatsku k nejpopulárnějším skupinám, jméno si kapela dala podle slavného amerického samopalu. V minulosti dokonce měla kvůli svým nacionalistickým výrokům zákaz vstupu do Nizozemska a loni proti jejímu turné po USA protestovali američtí Židé.

(ukradeno z webu Týdne)


Zdá se, že mezi Chorvaty a Srby leží opravdu nepřekonatelná bariéra. Zatímco Chorvati se drží amerického Thompsonu, tak Goran Bregović (lehce neurčité národnosti, ale žijící u Bělehradu) nabídl ke zlidovění Kalašnikov. To jsou ty národní kulturní tradice. =)

...
Mimochodem Goran Bregović si údajně shodou okolností právě dnes dopoledne poranil páteř při pádu ze stromu (zřejmě už zrají třešně). Netuším, co to v takovém případě znamená, ale jeho stav je prý "stabilizovaný bez neurologických komplikací".

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,A片,A片,情色,A片,A片,情色,A片,A片,情趣用品,A片,情趣用品,A片,情趣用品,a片,情趣用品

A片,A片,AV女優,色情,成人,做愛,情色,AIO,視訊聊天室,SEX,聊天室,自拍,AV,情色,成人,情色,aio,sex,成人,情色

免費A片,美女視訊,情色交友,免費AV,色情網站,辣妹視訊,美女交友,色情影片,成人影片,成人網站,H漫,18成人,成人圖片,成人漫畫,情色網,日本A片,免費A片下載,性愛

情色文學,色情A片,A片下載,色情遊戲,色情影片,色情聊天室,情色電影,免費視訊,免費視訊聊天,免費視訊聊天室,一葉情貼圖片區,情色視訊,免費成人影片,視訊交友,視訊聊天,言情小說,愛情小說,AV片,A漫,AVDVD,情色論壇,視訊美女,AV成人網,成人交友,成人電影,成人貼圖,成人小說,成人文章,成人圖片區,成人遊戲,愛情公寓,情色貼圖,色情小說,情色小說,成人論壇


免費A片,日本A片,A片下載,線上A片,成人電影,嘟嘟成人網,成人貼圖,成人交友,成人圖片,18成人,成人小說,成人圖片區,微風成人區,成人文章,成人影城

A片,A片,A片下載,做愛,成人電影,.18成人,日本A片,情色小說,情色電影,成人影城,自拍,情色論壇,成人論壇,情色貼圖,情色,免費A片,成人,成人網站,成人圖片,AV女優,成人光碟,色情,色情影片,免費A片下載,SEX,AV,色情網站,本土自拍,性愛,成人影片,情色文學,成人文章,成人圖片區,成人貼圖